Продавець carpro.in.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
465 відгуків
+380 (96) 055-06-65
+380 (66) 763-43-44
CarPro.in.ua КУПУЙ ОРИГІНАЛЬНЕ

Беріть участь у безпрограшній акції – купуйте присадки в паливо Wynns Supremium за привабливими цінами!

Беріть участь у безпрограшній акції – купуйте присадки в паливо Wynns Supremium за привабливими цінами!
З настанням зимового сезону значно зростають навантаження на двигун автомобіля, зокрема на його паливну систему. Для безперебійної її роботи, під час зміни сезонів, необхідно проводити профілактику і очищення паливної системи автомобіля, так як вплив низьких температур і агресивних факторів зовнішнього середовища впливають на ресурс вузлів і агрегатів цієї системи. Морози, підвищена вологість, і важкі дорожні умови, це ті фактори, вплив яких не можна уникнути, а ось підготуватися однозначно можна і навіть потрібно.
Багатофункціональна присадка в паливо «Wynns Supremium» м'яко очищає паливну систему, змащує її, захищає від корозії, запобігає утворенню відкладень, відновлює робочі характеристики паливних насосів, інжекторів або форсунок, захищає їх від зносу, продовжуючи їх ресурс. Комплексне відновлення параметрів паливної апаратури покращує впорскування, відновлює правильний освіта суміші, що призводить до зниження витрати палива, підвищення потужності і динаміки двигуна. Очисник паливних систем Wynn's Supremium застосовується для легкових автомобілів і комерційного автотранспорту. Підходить як для двигунів застарілих конструкцій, так і для нового покоління двигунів і забезпечує високу ефективність при використанні біопалива. Сучасні системи безпосереднього вприскування працюють в умовах великого тиску палива і особливо чутливі до його якості. Рекомендується почати догляд за паливною системою з постійного застосування «Wynns Supremium». Це забезпечить нормальне функціонування форсунок і насосів високого тиску, прибере з них вже існуючі забруднення.
Присадка «wynn's Supremium» це не разова промивання або мастило паливної системи, а засіб для постійного застосування. Її необхідно додавати в бак при кожній заправці, оскільки вона підвищує миючі і змащувальні властивості палива. «Wynn's Supremium» рекомендується використовувати в першу чергу для відновлення робочих характеристик паливних інжекторів і форсунок. Симптомами порушення їх роботи через забруднень можуть бути такі ознаки:
 • Збільшення витрати палива на 1 літр і більше;
 • Падіння динаміки розгону автомобіля;
 • «Жорстка» робота двигуна;
 • Характерний запах незгорілого палива з вихлопної системи;
 • Нерівна робота двигуна на холостих обертах;
 • Чорний дим при різкому наборі швидкості;
 • Утруднений запуск холодного двигуна;
Все це свідчить про порушення правильної та своєчасної подачі палива в камери згоряння одного або декількох циліндрів. Постійне застосування «wynn's Supremium» при кількох заправках поспіль з високим ступенем ймовірності дозволить позбутися від цих проблем.
Переваги «wynn's Supremium» перед іншими засобами:
 • «Wynn's Supremium» є засобом для постійного застосування, яке має збалансовану безпечну рецептуру і не порушує роботи двигуна.
 • Добавка призначена для постійного підтримання в чистоті тонких паливних каналів і деталей всередині форсунок, інжекторів і насосів.
 • М'яка рецептура не чинить впливу на забруднення в паливному баку.
 • Присадка «wynn's Supremium» є багатофункціональною. Вона містить змащувальні добавки, інгібітори корозії і модифікатор тертя, які продовжують термін служби паливної апаратури.
 • Не наносит вреда системам снижения токсичности отработавших газов, таким как дизельные сажевые фильтры или катализаторы бензиновых моторов.
Как пользоваться присадкой Wynn's Supremium для комплексного ухода за топливной системой?
Рекомендуется постоянное использование добавки «Wynn's Supremium» для поддержания рабочих характеристик топливной системы. Приблизительно через 30 000 километров пробега рекомендуется использовать очиститель топливной системы Wynns Injection System Purge для бензинового двигателя или Wynn's Diesel System Purge для дизельного двигателя для тщательной очистки камеры сгорания и восстановления баланса компрессии в цилиндрах.
Инструкция по применению: флакон присадки объемом 250 мл рассчитан на 250 литров топлива (1 мл. на 1 литр топлива). Перед заправкой автомобиля залейте присадку в топливный бак.
Для этого:
 • откройте флакон, используя дозатор залейте присадку в топливный бак (при необходимости воспользуйтесь топливной лейкой).
 • заправьте машину топливом.

Купить Wynn's Supremium по специальным ценам можно перейдя по ссылке в раздел ТОВАРЫ ДЛЯ ТОПЛИВНОЙ СИСТЕМЫ.

Поспешите, время акции ограничено во времени и товарными запасами.

Товары, купленные в интернет-магазине carpro.in.ua это гарантия качества!
Інші новини

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner